działanie

Mobilny hodowli drobiu w sadów [google translate]

Klub Dobra Gamig od 1991 roku jako niezależny, gemeinnütziger Träger oznacza Promowanie ludzi przewlekle chorych psychicznie i upośledzonych umysłowo. Rolnictwo ekologiczne dla klubu ma szczególne znaczenie, gdyż jest ona ramy i warunki do rzeczywistych celów i zadań stowarzyszenia.

Od lutego 2014 roku w Wielki Gamig eV 450 kury i koguty   w dwóch przenośnych typu kurnik "Hühnermobil 225, Stallbau Iris Weiland" odbyło.

Hühnermobile składają się z ocynkowanej konstrukcji złożonej płyty z częścią drapania (poniżej) i ciepłym miejscu (powyżej) (patrz http://www.huehnermobil.de/unsere-staelle/huehnermobil-225/).

Miejsca drapanie: drapieżniki zapieczętowania ogrodzony z trzech stron przez przezroczyste arkusze podwójnej skóry; na czwartej stronie (poniżej gniazda) z siatką.

Zbudowany na dole obszaru drapania wykonany z drewnianych desek, pokryte folią o grubości 1 mm pokrywą. Pas obornika (215cm szerokości) i listwy z tworzywa sztucznego siatka kłamie oddzielić obszar zarysowania od gorącej powierzchni. Zespół gówno kiedyś rozwinął wchentlich. Koszty poniesione gnój służy do Düngung rolnej Flächen Dobrej Gamig.

Ciepły obszar z płyt warstwowych pianka arkusz zamknięty (ocynkowane, kolor blacha, wypełnione pianką izolacyjną 6 cm)

Wejście światła: Dwoje drzwi i ekspozycja Firstlüftung, składająca się z przezroczystych arkuszy dwukrotnie skóry.

Miot gniazdo (784cm x 46cm) z klapą pokrywy (w pełni izolowany), angehngt na zewnątrz w gorącej powierzchni i obsługiwane z zewnątrz. Jaja zbierano raz dziennie.

Zaopatrzenie w wodę: zbiornik na wodę (400 litrów) z Tränkestrang, wlot i przelewem

Zbiornik zasilający z codziennym korycie

Szafka z zegarem (12 V), nadaje się do kontroli świateł, Auslaufklappenöffner i gniazdo blokowania

Oświetlenie: 7 taśmy LED światła (12 V), w tym przełącznik całkowicie przewodowej

Grzędy drewniane, stołki erhhte 48,5m drewnianych słupów na zawodników ocynkowanych

Rolnictwo kurczaka w mobilnej kurnik ma następujące zalety: regelmiges przekształcenie stodoły (miesięcznie lub, w zależności od pogody), murawa jest utrzymywana. Nadużywanie stoisku niedaleko wybiegu można uniknąć. W ten sposób, zmniejsza się ciśnienie infekcji u zwierząt.

W doborowym Gamig rolnictwo kurczaka jest zintegrowany z uprawy owoców jabłecznik. Nawet wtedy, gdy roślina zukünftiger Najwięcej sadów należy zwrócić się do integracji kurnik. Względnie szerokim Reihenabstände w większości sadów ruchoma kurnik pomiędzy rzędami drzew owocowych mogą być umieszczone. Zwierzęta zmniejszyć Schdädlingsdruck (np owoc wiśni fly) i ciśnienie chwastów i jednocześnie Auslauffläche zwierząt jest chroniona przez korony drzew owocowych przed Raubvögeln.

[google translate]


Zurück